On Emir Türkçe Dublaj İzle | Tek parça film izle , full izle , hd izle , tek part izle

Sitemizde şuan toplam 4467 film bulunmaktadır.

On Emir Türkçe Dublaj İzle

21
( Yüksek Kalite )

On Emir, yahudilerin peygamberi olan Hz. Musa’ nın halkını Mısırdaki kölelikten nasıl kurtardığını anlatan 1956 Amerikan yapımı kült bir filmdir.

Filmde mısır firavununun kahininin söyleminde bir israiloğlunun o dönemde doğacağı ve kendisini alt edeceği söylenmiştir. Bunun üzerine firavun tüm yeni doğan erkekleri ödürtme emrini vermiştir fakat Musa’ nın annesi onu nil nehrine bir sepette bırakır. Bunu da bulan firavunun karısı olacaktır ve onu bir prens olarak yetiştirir. Daha sonra kendi ırkının ayrı olduğunu öğrenen Musa, kendi özünü bulmaya yönelecektir. Bunun sonucunda Tanrı Musa ‘ ya seslenir ve onun halkını alarak mısırdan çıkmasını emreder. Fakat köle olan halkını Mısırdan çıkarmak için firavunla mücadele etmek hiç de kolay olmayacaktır. Mutlaka izlenilmesi gereken bir yapım.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.2/10 (10 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
On Emir Türkçe Dublaj İzle, 9.2 out of 10 based on 10 ratings
1.014
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
On Emir Türkçe Dublaj İzle

On Emir, yahudilerin peygamberi olan Hz. Musa’ nın halkını Mısırdaki kölelikten nasıl kurtardığını anlatan 1956 Amerikan yapımı kült bir filmdir. Filmde mısır firavununun kahininin söyleminde bir israiloğlunun o dönemde doğacağı ve kendisini alt edeceği söylenmiştir. Bunun üzerine firavun tüm yeni doğan erkekleri ödürtme emrini vermiştir fakat Musa’ nın annesi onu nil nehrine bir sepette bırakır. […]

Tür: Dram Filmleri, Macera Filmleri, Tarih Filmleri, Yabanci Film

Yapım: 1956

IMDB Puanı: 5.6/10

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

seo