Dersimiz Atatürk filmini hd full izle | Tek parça film izle , full izle , hd izle , tek part izle

Sitemizde şuan toplam 4856 film bulunmaktadır.

Dersimiz Atatürk filmini hd full izle

5
( Yüksek Kalite )

dersimiz atatürk izle

Ders olarak son dönemde Türkiye’de aslında en çok ihmal ettiğimiz belki de kasıtlı olarak unutturulmak istenen bir Atatürk olgusu var.. Yani , Türkiye Cumhuriyeti‘nin temellerini atan bu yüzyılın dehası Atamıza ithafen çekilmiş başarılı belgesel filmlerinden birisi Dersimiz Atatürk..

Filmde Atatürk’ü Halit Ergenç oynuyor ve ilkokul öğrencilerimize ders ve ödev mahiyetinde verilen “Atatürk’ün hayatını araştırma , bilinmeyen yönlerini keşfetme” görevinde küçük öğrencilerimize Çetin Tekindor yardımcı olacak.. DAhası , Atatürk’ü filmde o anlatacak.. Zaten Çetin Tekindor’un ses tonu ile hayli lirik ve coşkulu anlatılan Dersimiz Atatürk , her Türkiye’liye bir ders mahiyetinde..

Filmi full izlemenizi ve artık bu üstü örtülmeye çalışılan , kahramanlıkları basite alınan ulu önderimizi daha iyi anlamanızı umarak iyi seyirler dilerim..

Süre : 92 dakika
Tür : Biyografi
Yapım : 2010 Türkiye

En Yeni Filmler:?

  1. Casino 8.1/10
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (22 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
Dersimiz Atatürk filmini hd full izle, 9.0 out of 10 based on 22 ratings
2.279
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Dersimiz Atatürk filmini hd full izle

Ders olarak son dönemde Türkiye’de aslında en çok ihmal ettiğimiz belki de kasıtlı olarak unutturulmak istenen bir Atatürk olgusu var.. Yani , Türkiye Cumhuriyeti‘nin temellerini atan bu yüzyılın dehası Atamıza ithafen çekilmiş başarılı belgesel filmlerinden birisi Dersimiz Atatürk.. Filmde Atatürk’ü Halit Ergenç oynuyor ve ilkokul öğrencilerimize ders ve ödev mahiyetinde verilen “Atatürk’ün hayatını araştırma , […]

Tür: Aile Filmleri, Belgesel, Tarih Filmleri, Yerli Film

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

seo