Çakallarla Dans Full izle | Tek parça film izle , full izle , hd izle , tek part izle

Sitemizde şuan toplam 4187 film bulunmaktadır.

Çakallarla Dans Full izle

27
( Yüksek Kalite )

      Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır.Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onunüzerine yıkacaktır.Diger iki arkadasi da bu hain planin figurani olacaklardir. Ama unuttugu iki şey vardır; birincisi,kendisi gibi kurnaz ama saf olan arkadaşları,ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasında olmaları.

Dört kafadar başlattıkları bu işi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik komik olay kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir serüvene sürükler.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.8/10 (16 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Çakallarla Dans Full izle, 8.8 out of 10 based on 16 ratings
6.952
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Çakallarla Dans Full izle

      Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet,gözünü para hırsı bürümüş karısının gazına gelerek,şirketin internet hesapları üzerinden hatırı sayılır miktarda bir parayı patronundan çalma planı yapar.Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır.Parayı onun hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onunüzerine yıkacaktır.Diger iki arkadasi da bu hain planin figurani olacaklardir. Ama unuttugu […]

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Yerli Film

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

seo